KONST / Litografier / Litografi 7954322
nr 795 4322
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), 23/400, signerad, motivets mått: 37x53
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:46:51
100 kr
200 kr
400 kr
300 kr
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg